Dizi

Akrep 12. Bölüm Canlı İzle

Akrep 12. Bölüm Canlı İzle

Cinayet gecesinin görüntülerinin Hacer tarafından ortaya çıkarılması ile zor durumda kalan ve kız kardeşi Berna’nın ölümüyle ilgili annesi Perihan’a itirafta bulunan Ferda, köşeye sıkışmasına rağmen pes etmiyor.

Görüntülerin polise ulaşmasıyla Aras gözaltına alınırken; Ferda taktik değiştirip Berna’nın öldüğü gece Sapanca’da olduğunu annesine ve polise itiraf eder. Fikret’le kendisini basan Berna’nın ölümüne Fikret’in sebep olduğunu söyleyen Ferda, Aras’ın ise Fikret’in baskısı ile cesedi ortadan kaldırdığını açıklayarak, yine hedef şaşırtırır!

Aras gerçekleri anlatmasına rağmen kimseyi kendisine inandıramaz. Perihan da kızının anlattıklarına inanmamıştır. Ferda’ya karşı bir delil bulabilmek için harekete geçer.

Berna’nın ölümüyle ilgili ortaya çıkan gerçekler ailedeki herkesin üzerinde büyük bir şok etkisi yaratır. Duru, Aras’ın annesinin ölümündeki payını öğrenince ona karşı hissettiği hayal kırıklığı daha da büyür. İpek’e evlenme teklif eden Şahin de şimdi ne yapacağını bilemez.

Perihan, Ferda’ya karşı aradığı ipucunu elde ederken, Ferda’nın yalanlarını ortaya çıkaracak kişi ise hiç tahmin etmediği biri olacaktır.

Akrep Dizisi 12. Bölüm STAR TV Canlı YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

Yeni Bölümüyle Perşembe Saat 20:00'da Star'da!

Akrep Dizisi TÜM BÖLÜMLER İÇİN TIKLA

Akrep dizisi 12. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Akrep dizisi 11. son bölüm...
Akrep 12. Bölüm Fragmanı (25 Şubat Cuma)
Akrep 12. Bölüm Fragmanı izle Star Tv 25 Şubat Tanıtımı! Akrep final mi  yapacak? - Finans Ajans
Akrep 12. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Akrep 11. bölüm izle! Akrep son  bölümde neler oldu, oyuncuları kimler, konusu ne? - Haberler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir