Genel

Çağla ile Yeni Bir Gün Fox TV İzle! 15 Ocak Cuma

Çağla ile Yeni Bir Gün Fox TV İzle! 15 Ocak Cuma...Fox Tv'nin sevilen sabah programı Çağla ile Yeni Bir Gün hafta içi her gün izleyicilerle buluşuyor. Sağlıklı yaşamdan güzelliğe, yemeklerden kıyafete her şey Çağla ile Yeni Bir Gün'de.... Hem eğlendiren hem bilgilendiren Çağla ile Yeni Bir Gün hafta içi her gün sabah saat 10.45'te Fox Tv ekranlarında...

Çağla ile Yeni Bir Gün Fox TV İzle! 15 Ocak Cuma(Tıkla)

Doğalgaz Faturasını Düşürmenin Püf Noktaları - Çağla İle Yeni Bir Gün 528. Bölüm

“Çağla Şıkel ile Yeni Bir Gün” sağlıktan iyi beslenmeye, doğru alışverişten estetiğe, kadınlara yönelik tüm konular ele alınacak, son trendler, farklı ve detaylı bilgiler izleyiciyle paylaşılacak. Alanında uzman doktor ve estetisyenlerle gerçekleştirilecek sohbetlerle, kadınların sağlık ve güzellik konularında merak ettikleri tüm sorular en doğru isimlerden yanıt bulacak.

Türkiye'nin Aşılama Takvimi - Çağla İle Yeni Bir Gün 528. Bölüm

Ekran başındakilerin kolayca yapabilecekleri pratik, lezzetli, kolay ve sağlıklı yemek tarifleri stüdyoda canlı olarak anlatılacak. Bunların yanı sıra Çağla Şıkel; hayatınızı kolaylaştıracak, bütçe tasarrufu sağlayacak birbirinden sağlıklı, kaliteli ve önemli tüyolar verecek.

“Çağla ile Yeni Bir Gün” hafta içi her gün canlı yayınla FOX’ta!

Çağla ile Yeni Bir Gün Fox TV İzle! 15 Ocak Cuma

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir