Genel

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah Star Tv İzle! 15 Ocak Cuma

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah Star Tv İzle! 15 Ocak Cuma...Star Tv'nin sevilen programı Demet ve Alişan ile Sabah Sabah hafta içi her gün izleyicilerle buluşuyor. Demet ve Alişan ile Sabah Sabah, hem bilgilendiriyor hem de eğlendiriyor. Demet Akalın ve Alişan’ın harika sunumu ile birbirinden önemli konukların yer aldığı programda birbirinden önemli konular ele alınıyor. Demet ve Alişan ile Sabah Sabah hafta içi her gün saat 09.45'te Star Tv ekranlarında...

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah Star Tv İzle! 15 Ocak Cuma(Tıkla)

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah | Arif Susam'dan Özel Açıklamalar

Sabahları enerjik ve kıpır kıpır uyanmak, müziğe doymak, hem gülmek, hem eğlenmek, hem de bilgilenmek için Demet ve Alişan’la güne başlamaya hazır mısınız? Yapımcılığını Global Medya’nın üstlendiği Demet Akalın ve Alişan’la çok özel bir program. Hem gülmek, hem eğlenmek, hem de bilgilenmek için herkes ekran başına. Müzik, ünlü konuklar, magazin gündemini belirleyen başlıklar sadece bu programda!

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah | Miraç Şef'ten Enfes Tarifler

Mutfağımızda pratik lezzetler, ekonomik menüler, hayatı kolaylaştıracak püf noktalar bu programda... Sevilen ünlüler, bilinmeyenleri ve özel itiraflarıyla Demet ve Alişan’ın konuğu oluyor.

Demet ve Alişan, uzman konuklarıyla magazin gündemini de belirliyor. Renkli hayatlar, hiçbir yerde duymadığınız dedikodular masaya yatırılıyor!

Demet ve Alişan, hafta içi her gün canlı yayınla Star’da...

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah Star Tv İzle! 15 Ocak Cuma

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir