Tv

Ebru Akel'le Kadın İsterse 9.Bölüm izle

Ebru Akel'le Kadın İsterse 9.Bölüm izle

Ebru Akel'le Kadın İsterse 9. Bölümünde; 'hayat bir oyun' başlığıyla hayatın içinden hikayeleri ekranlara getirmeye devam edecek. Günün konuğu oyuncu Ayşenil Şamlıoğlu oldu.

"Ebru Akel'le Kadın İsterse" hafta içi her gün saat 08.30'da canlı yayınla Show TV'de

Yapımcılığını BBO Yapım'ın üstlendiği programda ünlü sunucu Ebru Akel, hayalini kurduğu hayatı gerçekleştirenleri, pes etmeyenleri ve her şeye rağmen gülümsemekten vazgeçmeyenleri ağırlayacak. Engel tanımayan, kararlı, başarıya ve mucizelere inanan, farklı, cesur, çalışkan ve ilham veren, hayatın içinden insanların öyküleri izleyiciyle buluşacak.

Ebru Akel, izleyicileri gündemin önemli başlıklarıyla yeni güne hazırlarken, uzman konuklarıyla sağlıktan güzelliğe, modadan spora, kültür ve sanattan beslenmeye, kısacası insana ve yaşama dair her şeye bu programda yer verecek. Ekran başındakiler de soru ve görüşleriyle programa dahil olacak.

Ayşenil Şamlıoğlu ile keyifli sohbet! | Ebru Akel'le Kadın İsterse

Ebru Akel'le Kadın İsterse 9. Bölümünde; Lezzetli tariflerin ustası Yağız İzgül, Kadın İsterse izleyicilerine özel biftek tarifi verdi.

Ebru Akel'le Kadın İsterse 9. Bölümünde;Ayşenil Şamlıoğlu ve Hazal Mert ile keyifli sohbet sürerken Ebru Akel'le birlikte sabah sporu yaptılar.

KAÇIRMAYIN| "Ebru Akel'le Kadın İsterse" başlıyor! Son dakika: Her gün SHOW  TV'de

Ebru Akel'le Kadın İsterse tüm bölümler için tıkla

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir