TvMagazin

Söylemezsem Olmaz 24 Şubat CANLI İzle

Söylemezsem Olmaz 24 Şubat CANLI İzle

Magazin efsanesi söylemezsem olmaz gündemi belirlemeye devam ediyor. Ekranların vazgeçilmez ismi seren Serengil, milyonların sevgisini kazanan Arto ve sivri dilli yorumcu Bircan Bali ile Söylemezsem Olmaz hafta içi her gün 13.15’te Beyaz TV’de

Söylemezsem Olmaz 24 Şubat CANLI İzle

Çarşamba günü reyting sonuçları nasıl? Masumiyet, Sadakatsiz, Kuruluş Osman… / Magazin Turu

24 Şubat 2021 Çarşamba günü ekranda olan Masumiyet, Sadakatsiz, Kuruluş Osman, Doğduğun Ev Kaderindir dizisi izlenme sırlaması reyting sonuçları belli oldu. Hafta içi ekrana gelen dizilerin reyting rekabetine haber bültenleri ve yarışma programları da katıldı. Peki, AB ve total reyting sonuçları nasıl şekillendi, 24 Şubat Çarşamba günü reytingde kim birinci oldu?

Söylemezsem Olmaz 24 Şubat 2021 CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

Söylemezsem Olmaz 24 Şubat 2021

Ünlü şarkıcı Çılgın Sedat'ın evi yandı. Ailesinin de içinde bulunduğu evi yanan Çılgın Sedat'a gelen iğrenç soru ve yorumların ardından Söylemezsem Olmaz canlı yayına bağlanarak hepsine tek tek cevap verdi.

Sosyal medya platformu Twitter'da paylaşılan bir videoada ton balıklarının eldivensiz paketlendiği görüntüler gündeme bomba gibi düştü. Skandal görüntüler sonrası şirketten yapılan açıklamada ‘elle üretimin doğal ve gıda koteksine uygun olduğu” belirtildi.

Geçtiğimiz gün ikinci kez nikah masasına oturarak yeniden evlenen Sinan Akçıl Burcu Kıratlı çiftinin düğün töreni ünlü şarkıcı Işın Karaca'nın diline düştü. Düğün salonunda söylenen sayıdan fazla kişi olduğunu ifade eden Işın Karaca'ya Sinan Akçıl sert tepki gösterdi.

Ünlü sanatçı Gülben Ergen'in bir barınaktan aldığı köpeği ortada bıkatığı iddia edildi. Hiç bir şekilde para ile köpek almaya karşıyım diyen Gülben Ergen'e bir tepki de eski magazin muhabiri Seyhan Erdağ'dan geldi.

Söylemezsem Olmaz TÜM BÖLÜMLER İÇİN TIKLA

Söylemezsem Olmaz 26 Haziran 2020 / Sezon Finali - Bölümleri İzle

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir