Dizi

Türkan Hanım'ın Konağı 90.Bölüm 15 Ocak Cuma Trt 1 İzle!

Türkan Hanım'ın Konağı 90.Bölüm 15 Ocak Cuma Trt 1 İzle!...Trt 1' in sevilen dizi tadında sabah programı hafta içi her gün izleyicilerle buluşuyor. Her gün farklı bir konukla ekranlara gelen Türkan Hanım'ın Konağı hem bilgilendiriyor hem de eğlendiriyor. Türkan Hanımın Konağı'nda bugün neler yaşanacak? Merakla beklenen Türkan Hanım'ın Konağı hafta içi her gün sabah saat 09.00'da Trt 1 ekranlarında...

Türkan Hanım'ın Konağı 90.Bölüm 15 Ocak Cuma Trt 1 İzlemek İçin Tıkla!

Türkan Hanım'ın Konağı 89. Bölüm!

Türkan Hanım’ın Konağı 89. Bölüm Özet:

Orhan, ofise gidip Ömer Bey ve kızları almak için garajda arabayı hazırlarken kapı açılır ve içeri Ömer Bey’le birlikte kızları Zehra ve Berna gelir. Zehra ve Berna ağlıyordur. Ömer bey de üzgündür. Bu erkenden eve gelişin sebebi Fikret Amca’nın vefat haberidir.

Konak yas havasına bürünür. Ama bu vefat haberi en çok Batuhan’ı sarsar. Cenaze merasimi için Ömer, Cem ve Orhan’la yapılacakları konuşurlar. Ertesi gün erkekler cenaze merasimine gider. Gökçe ve Atiye ise kızlarla birlikte konu komşuya dağıtmak üzere hayır hazırlarlar.

Konakta ölümün ağırlığı yaşanırken Doktor Hale’den Rüzgar ile ilgili iyi haber gelir. Rüzgar düşündüklerinden çok daha hafif atlatacaktır hastalık sürecini. Konağın havası değişir. Ancak akşama konağa hiç beklemedikleri birileri gelir. Fikret Amca’nın kızı. Diyetisyen Kübra Çıtlak, konağa misafir olur.

Türkan Hanım'ın Konağı 90.Bölüm 15 Ocak Cuma Trt 1 İzle!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir